e
sv

Call of Duty Black Ops 2 Güncel Türkçe Yama İndir

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son Güncelleme on Mayıs 19, 2021 by admin

Call of Duty Black Ops 2 100% Güncel Türkçe Yama İndir 2021

Call of Duty Black Ops 2, son dönemlerin en iyi aksiyon oyunları arasında yerini almıştır. Taktik, silah ve aksiyon oyunlarını takip eden biriyseniz mutlaka bu deneyimi yaşamalısınız. Diğer oyunlara nispeten hem ele aldığı konu hem grafikleri ile Call of Duty Black Ops 2, eleştirmenlerden tam puan almıştır. Oyun içerisinde bir sorun yaşamamanız için Türkçe dil desteği indirebilirsiniz.

Bugünkü makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama’nın nasıl indirileceğini ve kurulacağını ele alacağız. Oyunun resmi dilinin İngilizce olması ve sadece İngilizce dilinde destek verilmesi sebebiyle, daha rahat oyun oynamak için Türkçe Yama oyuna eklenmelidir.

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama İçeriği

Call of Duty Black Ops 2 oyununun hem hikayesi hem grafikleri ile en çok indirilen oyunlar arasında olduğunu belirtmiştik. Türkçe dil yaması ile oyunun hikayesini ve altyazı konuşmalarını daha iyi anlayabilirsiniz. Oyun içerisinde sizi yönlendiren yönergeleri bu sayede takip edebilirsiniz. Türkçe yama sizlere rehberlik edebiliyor. Yine de türkçe dil desteği içerisinde bazı çevirme hataları olabilir. Ekibimiz bunun üzerinde çok sıkı çalışmaktadır. Yeni güncellemelerden sonra sizlere sık sık bilgi vereceğiz.

Call of Duty Black Ops 2 2021 Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

Black Ops 2 Türkçe Yamayı indirebilmek için güvenilir kaynakları tercih etmelisiniz. Yapım firmasından gelen uyarılar nedeniyle sitemizde yama dosyalarını barındıramıyoruz. Yine de en son çıkan Türkçe Yama dosyalarını sitemizin yukarı kısmında bulunan indirme kısmından indirebilirsiniz..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bedava Point Blank Çarlar

Oyunun türkçe yapmasını yapan ekip, sık sık güncelleme yapacağını belirtti. Sitemizden en son çıkan Call Of Duty Black Ops 100% Türkçe dosyasını indirebilirsiniz. Kaynağı belli olmayan web sitelerinden, her dosyayı indirmeyin. Bu size yarardan çok zarar sağlar.

Call of Duty Black Ops 2 100% Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yamasını sitemiz üzerinden indirdikten sonra hızlı kurulum ile yamayı oyuna entegre edebilirsiniz. İndireceğiniz rar dosyası içerisinde yer alan .exe uzantılı dosyayı çalıştırarak hızlıca kurulumu tamamlayabilirsiniz. Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yaması da bu işlemle indirilip hızlı kurulacaktır.

Sitemiz sizlere özel dosyaları sunmadan önce virüs taraması yapmaktadır. Diğer sitelerden indireceğiniz .exe dosyaları bilgisayarınıza zarar verebilir. Bu dosyalar kişisel bilgilerinizi çalabilir.

Yama dosyalarını sitemizden indirdikten sonra tüm sorumluluk sizin olacaktır. Eğer daha önce yama kurulumu yapmadıysanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Bu konuda çeşitli makaleler yayımladık.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Orhun1 hafta önce
 • nereden indiriyoruz birader karma karisik site yapmissiniz

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478